НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 20 вересня на базі Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ розпочавсь навчально-методичний курс з підготовки інструкторів представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER») до проведення базового курсу розвідника.

До складу навчальної групи ввійшли військовослужбовці з розвідувальних підрозділів військових частин Національної гвардії, які за підсумками пілотного курсу були найкращими у своїй справі та набрали найбільшу кількість балів.

За словами представника операції «UNIFIER» кандидатів на посади інструкторів-заступників командирів навчальних відділень від української сторони вибирали ретельно, адже вони разом з канадськими інструкторами проводитимуть базовий курс розвідника і повинні мати однакову методичну базу та основні підходи у навчанні.

«Метою цього навчально-методичного курсу є повторення пройденого матеріалу. Під час занять ми нагадаємо всі навчальні питання та відпрацюємо взаємодію», – сказав на початку занять керівник канадських інструкторів.    

Нагадаємо, що базовий курс розвідника буде проводитись у Нацгвардії вдруге, триватиме він 6 тижнів. Упродовж минулого, пілотного курсу, фахівці розвідки Головного управління Національної гвардії спільно з канадськими інструкторами вдосконалювали та корегували програму занять. І вже у жовтні цього року, наступний курс, буде проводитись зі змінами та стане базовим для підрозділів спеціального призначення та снайперів.

«У наших планах є, як найшвидше передати цей курс для самостійного проведення українським інструкторам, але все буде залежати від того, як пройде наступний базовий курс. А головна мета нашої тренувальної місії, щоб українські розвідники отримували відповідну підготовку за стандартами НАТО», – зазначив канадський офіцер.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ