НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині в селі Старе, відбувсь огляд військової техніки по переведенню на літній період експлуатації. Оцінку її стану визначала комісія під головуванням заступника начальника Міжнародного центру з озброєння – начальника технічної частини полковника Юрія Мерзлікіна. 

«Технічний огляд, в першу чергу, проводиться для визначення належного технічного стану військової техніки та автомобільного парку, адже від цього залежить безпека не тільки військовослужбовців частини, але і якість виконання службових завдань, які покладаються на підрозділи Центру», – наголосив на початку огляду техніки тимчасово виконуючий обов’язки начальника Міжнародного центру полковник Сергій Рекун.

Фахівці технічної частини ретельно оглянули парк автомобільної техніки підрозділів Центру на предмет справності та комплектації, а також наявності пально-мастильних матеріалів та запасних частин. Зокрема, комісію цікавила якість проведення сезонного технічного обслуговування та знання водіями правил експлуатації техніки. Доречно сказати, що за чотири роки з часу створення Міжнародного центру парк автомобільної та бронетанкової техніки значно оновивсь та поповнився новітніми зразками української оборонної промисловості, що значно покращило виконання гвардійцями завдань за призначенням.

«Від технічної справності автомобільної техніки залежить повсякденне виконання гвардійцями Міжнародного центру службових завдань. І не лише тут, у пункті постійної дислокації, а й за його межами», – сказав у підсумку проведення огляду полковник Юрій Мерзлікін. «Можна відмітити у кращу сторону підготовку та експлуатацію техніки автомобільної роти батальйону забезпечення навчального процесу центру», – додав він.

За висновками перевірки вся техніка справна та готова до експлуатації в літній період.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ