НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Фізична активність під час виконання службово-бойових завдань та у повсякденній діяльності є невіддільною складовою здоров’я військовослужбовця. Дуже часто завдання які виконують гвардійці пов’язані з низькою фізичною активністю, тому організму потрібне додаткове навантаження. Для цього можна використовувати багатофункціональні петлі.

Міжнародний центр завжди переймає досвід країн-партнерів НАТО, стандарти, що прийняті на міжнародному рівні та впроваджує новітні методи тренувань і вправ для підтримання організму у належному стані. Завдяки своїм властивостям петлі стали невіддільною складовою попутного фізичного тренування під час виконання завдань, адже багатофункціональні петлі мають ряд переваг, таких як компактність, можливість використання у будь-яких умовах, вони мають просте кріплення, для виконання фізичних вправ на всі види м’язів не потрібно йти до спортивного залу. Гвардійці Міжнародного центру можуть використовувати їх для тренування основних груп м’язів майже у будь-якій ситуації, чи під час несення служби, в приміщенні та на дворі, під час виконання завдань.

Міжнародний центр сприяє всебічному розвитку військовослужбовців, у тому числі й вдосконаленню фізичних якостей і підвищенню стійкості військовослужбовців. Відео тренувань дивіться нижче