НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

24 грудня у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії, що на Київщині в селі Старе, підбили підсумки службово-бойової діяльності та визначили кращий підрозділ за II півріччя 2021 року.

На початку заходу, звертаючись до присутніх, начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко зазначив:

«За цей період Навчальними центрами з дотриманням карантинних заходів була проведена колективна підготовка близько 1000 військовослужбовців військових частин Національної гвардії з усіх регіонів України за різними напрямками службово-бойової діяльності. Гвардійці отримали не лише теоретичні знання, але й профільні практичні навички. Це заслуга усього особового складу Центру без винятку і я дякую вам за це».

Серед них базові курси підготовки снайперів та розвідки за стандартами НАТО за участі канадських інструкторів операції «UNIFIER» та колективна підготовка рот оперативного призначення. А інженери Нацгвардії покращили свої професійні навички під час курсу колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями.

Водночас підрозділи з охорони громадського порядку НГУ отримали навички з демократичного контролю масових зборів та відбувся обмін досвідом з представниками Військ карабінерів Італійської республіки.

Під час заходу також обговорили проблемні питання та визначили пріоритетні напрямки на 2022 рік. Особливу увагу звернули на питання щодо дотримання належного стану військової дисципліни у підрозділах. Так, заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко підкреслив:

«Робота по дотриманню особовим складом військової дисципліни повинна бути комплексною та проводитись щоденно. Разом з тим ви повинні бути взірцем для підлеглих та піклуватися й допомагати у вирішенні їхніх проблем».

За підсумками II-го півріччя 2021 року кращим навчальним підрозділом Міжнародного центру визначено Навчальний центр підготовки підрозділів громадської безпеки, який очолює полковник Євген Чекалдін, а серед підрозділів забезпечення кращим визнано Загальновійськовий полігон -командир підрозділу підполковник Володимир Луценко. Переможці отримали перехідні кубки, а гвардійцям Центру вручили грамоти та подяки за сумлінну службу.

Доречно сказати, що за підсумками спартакіади з військово-прикладних видів спорту за 2021 рік на першість Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ серед військових частин III групи спортивний колектив Міжнародного центру посів I місце.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ