НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках реалізації спільного проєкту Уряду України та Сполучених Штатів Америки «Готовність України у сфері ядерної безпеки» у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії, що на Київщині в селі Старе, відбулась робоча зустріч з представниками компанії-підрядника «Raytheon».

Візит відбувся з метою ознайомлення з діяльністю та можливостями Центру, огляду навчальної матеріально-технічної бази та вирішення організаційних питань щодо проведення міжвідомчих польових занять.

Їх проведення заплановано на серпень місяць цього року за темою: «Міжвідомча взаємодія при радіологічній аварії або інциденті». У тренуваннях, крім Національної гвардії, візьмуть участь представники Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України та місцевого самоврядування.

Під час зустрічі гвардійці провели презентацію Міжнародного центру та перспектив розбудови містечка (центру) для підготовки підрозділів радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

У ході візиту були обговорені, також, питання організаційного характеру щодо проведення польових занять, їх логістичного забезпечення та взаємодії з іншими учасниками навчань.

Доречно сказати, що у рамках цього ж проєкту в травні та червні місяці цього року Міжнародний центр НГУ отримав від компанії підрядника комп’ютерне     обладнання для проведення занять з радіаційного, хімічного та біологічного захисту, а також новітні прилади радіаційної та хімічної розвідки, індивідуального дозиметричного контролю, сучасні засоби захисту та спеціальної обробки.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ