НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках підготовки до українсько-американських навчань «Rapid Trident 2021» з визначеним особовим складом підрозділу Бригади швидкого реагування НГУ та інструкторами-медиками Навчального центру підготовки підрозділів у Міжнародному центрі, що на Київщині, відбулись перші заняття курсу тактичної допомоги пораненим у бойових умовах (Tactical Combat Casualty Care), який проводять інструктори операції «UNIFIER» Збройних Сил Канади в Україні.

Цей курс призначений для надання підготовки та практики використання передових методів надання першої медичної допомоги, які можуть застосовуватись немедичним бойовим персоналом у тактичному середовищі, де сталася критична травма.

«Ми будемо навчати та давати учасникам більше інформації і навичок з надання саме домедичної допомоги. Цей курс на крок вище базового рівня. Якщо базовий курс повинні пройти всі військовослужбовці, то пройти цей курс повинна лише десята частина особового складу підрозділу, як це показує досвід участі у місіях», – сказав на початку занять головний інструктор від операції «UNIFIER» майстер-капрал Тревор Адамс.

Під час курсу гвардійці будуть відпрацьовувати тактичні сценарії наближені до бойових умов, вивчати теорію та надавати допомогу пораненим на спеціальних манекенах, а вже згодом у складі відділень отримають навички в польових умовах.

«Надати допомогу, запобігти втрат, виконати завдання – це основні принципи, які ми застосовуємо в Канаді. У програмі курсу зібраний досвід з бойових операцій, а також досвід інших країн таких, як США, Нова Зеландія та Австралія. Наші інструктори мають навчити військовослужбовців НГУ надавати допомогу самим, без участі медика», – додав майстер-капрал.

Після проходження курсу бійці зможуть швидко та якісно надавати домедичну допомогу під вогнем, а також у тактичному укритті. Вони зрозуміють як оцінювати стан пораненого та які дії потрібні, щоб допомогти, але не зазнати більших втрат.

«Курс є пілотним та ми будемо намагатися отримати максимальний фідбек від його учасників для того, щоб зробити його більш адаптованим до українських реалій», – сказав у завершенні першого заняття майстер-капрал Тревор Адамс.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ