НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У зв’язку із значною потребою спеціалізованих закладів України у донорській крові вже вкотре до командування Міжнародного центру НГУ, що на Київщині, звернулись представники Київського обласного центру служби крові з проханням провести поповнення бази крові.

 

Військовослужбовці строкової служби, військової служби за контрактом та офіцери центру виявили неабияке бажання приєднатися до благодійної акції, адже кров однієї людини може врятувати життя трьом іншим. Після проходження медичного огляду й оформлення всіх належних документів гвардійці здали кров, задля порятунку чужого життя.

 

«Проблема наявності донорської крові завжди є актуальною. Надзвичайно важливо, щоб здорові донори й надалі продовжували забезпечувати кров’ю тих, хто щоденно залежить від неї. Ми тісно співпрацюємо з Київським обласним центром служби крові і одразу відгукнулись на їх прохання», – зазначила начальник медичної служби Міжнародного центру підполковник Інна Войтенко.

 

Доречно сказати, що це не перший забір крові, що проводиться у Міжнародному центрі і як завжди представники Київського обласного центру служби крові відмітили організованість та невибагливість донорів-добровольців.

 

«Це наш незначний вклад, щоб надати допомогу для збереження життя людей, які потребують донорської крові», – розповідає солдат роти охорони Олександр Фурманець, який не зміг залишитися осторонь від благодійної акції.

 

Загалом виїзна група центру служби крові зареєструвала 32 первинних донорів та зібрала близько 40 літрів крові. Всього в акції взяло участь більше 80 гвардійців.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ