НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що на Київщині в селі Старе, відбувсь «День донора». На базі медичного пункту військової частини проводився забір крові у всіх охочих стати донорами.

Військовослужбовці строкової служби, військової служби за контрактом та офіцери Центру виявили неабияке бажання приєднатися до донорства, адже кров однієї людини може врятувати життя трьом іншим. А для багатьох із них ця благородна справа вже звична. Після проходження медичного огляду й оформлення всіх належних документів гвардійці здали кров задля порятунку чужого життя.

«Ми забезпечуємо компонентами крові всю Київську область і нам дуже важливо регулярно поповнювати її базу. Онкохворі, травмовані, дорослі та діти потребують донорської крові. На жаль із-за пандемії коронавірусу кількість донорів зменшилась, тому військовослужбовці допомагають у заборі крові, як ніколи. Ми дуже вдячні вам за це», – сказала керівниця виїзної групи «Київського обласного центру служби крові» Тетяна Бондарук.

Це не перший забір крові, що проводиться у Міжнародному центрі. І як завжди представники «Київського обласного центру служби крові» відмітили організованість донорів-добровольців.

«Ми тісно співпрацюємо з Київським обласним центром служби крові і це їх четвертий приїзд до нас. Проблема наявності донорської крові завжди є актуальною і надзвичайно важливо, щоб здорові донори й надалі продовжували забезпечувати кров’ю тих, хто щоденно залежить від неї», – зазначила начальник медичної служби Міжнародного центру підполковник Інна Войтенко.

Загалом виїзна група центру служби крові зареєструвала 62 первинних донорів та зібрала близько 50 літрів крові. Всього в акції взяло участь 100 гвардійців.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ