НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У День Святого Великомученика Георгія Побідоносця (Юрія Переможця) у місті Вараші відбулася презентація фотовиставки присвяченої військовослужбовцю батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Віталію Марківу.

На світлинах представлених у центрі дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради відвідувачі змогли побачити навчання та злагодження резервістів на полігоні бригади в селі Нові Петрівці Київської області, період становлення військовослужбовця під час участі в АТО, історію кохання Віталія Марківа з майбутньою дружиною Діаною.

Аудиторії був показаний відео ролик зустрічі Віталія Марківа в Україні після звільнення з італійської тюрми. Також відбулася презентація книги Дар’ї Бурої «Віталій Марків» із серії «Справжні герої», якою зацікавилися багато присутніх глядачів на заході.

«Сьогодні мешканці Вараша познайомилися з непростим періодом життя справжнього патріота України Віталія Марківа. Також ми згадали й інших героїв, які не шкодуючи життя звільняли українські населені пункти від ворога. Фотовиставка протягом місяця буде експонуватися в різних закладах міста Вараша, наступним місцем стане палац культури імені Лесі Українки», – зазначив заступник командира частини 3045 по роботі з особовим складом підполковник Анатолій Романюк.

Автор Анатолій Ціпкайло

фото автора