НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Генерал-лейтенант Сергій Соколовський та офіцери Академії Національної гвардії України відвідали Харківську міську раду, для обговорення із секретарем Харківської міської ради Ігорем Тереховим участь курсантів Академії  у параді до Дня Незалежності.

Цього року на святковому параді у столиці України, Харків представлятимуть понад 700 курсантів з п’яти вишів: Національної академії Національної гвардії України, Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Харківського національного університету внутрішніх справ, Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» та Національного університету цивільного захисту України. Від Академії Нацгвардії на парад до Києва поїде 140 курсантів.

Начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський зазначив, що Харківські курсанти – це згуртований колектив, якому під силу впоратися з будь-якими завданнями. «Немає сумніву, що старання наших курсантів отримають найвищу оцінку», – підкреслив він.

У свою чергу Ігор Терехов запевнив, що участь харків’ян у військовому параді до 30-річчя незалежності України – дуже почесна місія.

«Для нас це не тільки неймовірна гордість, а й велика відповідальність. Я сам служив в армії і не з чуток знаю, що таке стройова підготовка і наскільки вона буває виснажливою. Однак у цей нелегкий для нашої країни час ми зобов’язані показати бойову міць нашої армії. Упевнений, що з цим ви впораєтеся на відмінно», – звернувся до військових Ігор Терехов.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ