НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 10 липня, у  Залі пам’яті Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки під час миротворчих операцій в гарячих точках світу та внаслідок російської збройної агресії на сході України, в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва оборонного відомства, представники Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.

Усього ж дзвін сьогодні пролунав 10 разів. Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Обставини загибелі:

10 липня 2014 року сержант резерву Дмитро Кузьмін виконував завдання щодо припинення протиправних дій та затримання сепаратистів у спеціальній операції, знаходився в автомобілі, який рухався у колоні до м. Слов’янська. Колона потрапила у засідку та була обстріляна терористами з установки «Град». Дмитро отримав численні осколкові поранення, від яких помер безпосередньо на місці обстрілу.

За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм в умовах загрози життю та здоров’ю сержант резерву Дмитро Кузьмін нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Довідково:

Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

 Пресслужба НГУ