НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Подія трапилась на вулиці Садовій. Близько 18:20, під час патрулювання міста, гвардійцями було здійснено зауваження громадянину за порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення «Паління тютюнових виробів у громадських місцях».

 

Чоловік почав поводився агресивно, після чого військовослужбовцями було прийнято рішення зробити дзвінок на лінію “102”. На фігуранта було складено адміністративний протокол.

 

Але на цьому все не скінчилося. Після проведення поверхневого огляду у 32 річного місцевого мешканця було виявлено при собі набої в кількості 55 штук калібру 5,6 мм. Зі слів чоловіка, заборонені предмети він знайшов. Де знайшов та з якою метою він носив їх з собою, тепер буде з’ясовувати поліція.

 

Правопорушника було передано співробітниками Мелітопольського РУП в Запорізькій області за підозрою у скоєного злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладко ствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу».

 

Ліна Московка