НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У приміщенні Маріупольської камерної філармонії, під керівництвом командира бригади полковника Дениса Шлега відбулося підведення підсумків службово-бойової діяльності військової частини 3057 за 2021 рік.

Заступники командира частини, начальники відділень і служб відзвітували перед присутніми за напрямками своєї роботи. Зупинились також на проблемних питаннях, з якими стикались підрозділи у процесі повсякденної діяльності протягом року.

Командир бригади полковник Денис Шлега окреслив основні досягнення військової частини, а також звернув увагу на стан військової дисципліни та правопорядку в частині.

«Не зважаючи на всі труднощі, задачі, які стояли перед нашою частиною щодо підтримання бойової готовності, вдосконалення навчально-матеріальної бази й покращення стану рівня навченості особового складу були виконані. Я вдячний командирам та особовому складу, який сумлінно та віддано виконував службово-бойові завдання», – зазначив полковник Денис Шлега.

Також командир бригади звернув увагу на заходи протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19. Він наголосив на важливості збереження життя і здоров’я військовослужбовців, а також проведенні вакцинації серед особового складу.

Підсумовуючи, полковник Денис Шлега високо оцінив роботу колективу, визначив пріоритетні завдання за напрямками діяльності на 2022 рік.

«У наступному році пріоритетними для нас будуть: інтенсивний процес бойової підготовки, належне утримання та обслуговування військової техніки, озброєння, дотримання військової дисципліни, виконання поставлених завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил, служби з охорони громадського порядку та служби варт з конвоювання», – наголосив полковник Денис Шлега.

За досягнення у службово-бойовій діяльності командир бригади  нагородив представників кращих підрозділів частини дипломами.

Група інформації та комунікації військової частини 3057