НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Огляд-конкурс з організації фізичної підготовки та навчально-матеріальної бази відбувся у військовій частині 3057.

Протягом трьох днів, з 12 по 14 липня, у 12-й бригаді оперативного призначення було проведено огляд-конкурс на кращу організацію фізичної підготовки та навчально-матеріальної бази. Особовий склад військової частини склав нормативи з підтягування, комплексу силових вправ, бігу на відстані 100, 1000 та 3000 метрів, а також подолання смуги перешкод.

«Військовослужбовці частини постійно працюють над покращенням стану своєї фізичної підготовки. Для цього створені всі умови. Навчально-матеріальна база в частині постійно оновлюється та покращується, що дозволяє бійцям безперешкодно фізично вдосконалюватися», – зазначив командир військової частини 3057 полковник Денис Шлега.

Голова комісії з організації та проведення огляду-конкурсу підполковник Денис Сторожев зауважив, що члени комісії залишились задоволені матеріальною базою та рівнем фізичної підготовки особового складу бригади.

«Слід відзначити сумлінне ставлення командування військової частини до організації та проведення огляду-конкурсу. Особовий склад продемонстрували організованість та високий рівень фізичної підготовленості, що є нормою для бійців, які несуть службу в районі проведення операції Об’єднаних сил».

Такі огляди-конкурси сприяють особистій самореалізації військовослужбовців, пропагуванню серед них здорового способу життя та  піднесенню ролі фізичного виховання. Також вони є важливим фактором підготовки до виконання службово-бойових завдань на належному рівні.

майор Вадим Вигінний