НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Кінологи Маріупольської бригади разом зі своїми підопічними вдосконалювали свої вміння та навички.

Робота гвардійських кінологів разом з їхніми зі службовими собаками – справа відповідальна, тому потребує постійного вдосконалення.

З цією метою, у військовій частині 3057 було проведено навчально-методичні збори з особовим складом кінологічного підрозділу.

Протягом трьох днів учасники обговорювали питання щодо підготовки службових собак і використання їх під час охорони громадського порядку, конвоювання підсудних, а також під час виконання бойових завдань в районі проведення ООС. Кінологічними фахівцями були розглянуті теоретичні питання, після чого гвардійці реалізовували їх на практиці.

За словами керівника навчань підполковника Андрія Соловйова, подібні заходи дозволяють визначити рівень підготовленості  кінологів та їхніх підопічних, до виконання службово-бойових завдань.

Збори  пройшли досить динамічно і стали  корисними для кожного учасника, адже постійне підвищення кваліфікаційного рівня військовослужбовців, відпрацювання злагодженого алгоритму дій у різних ситуаціях позитивно впливає на розвиток кінологічної служби в цілому.

За підсумками навчань гвардійці показали високі теоретичні знання та практичні навички, при цьому продемонстрували високу професійну майстерність, організованість у взаємодії зі своїми чотирилапими напарниками, про що свідчили результати заліків, якими підсумували даний захід.

Група інформації і комунікації військової частини 3057