НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На території Донецького апеляційного суду гвардійцями Маріупольської бригади були проведені спільні навчання з Національною поліцією та Службою судової охорони.

Учасники відпрацювали практичні дії під час нападу на варту та порушенні громадського порядку на території судової установи.

 

Також були відпрацьовані різноманітні ситуаційні завдання з припинення групових порушень громадського порядку в судовій залі під час розгляду резонансного засідання.

 

Як розповів керівник занять підполковник Андрій Соловйов, метою проведення спільних практичних навчань є відпрацювання спільних дій гвардійців з іншими правоохоронними органами у разі ускладнення оперативної обстановки або виникнення надзвичайних ситуацій.


Завершилися навчання обговоренням проблемних питань, які виникають при забезпеченні безпеки учасників судових проваджень, відвідувачів суду, а також суддів і працівників апарату суду й напрацюванням алгоритму взаємодії між підрозділами під час виникнення екстрених ситуацій для усунення порушень громадського порядку, в тому числі й затриманими чи взятими під варту.

Вадим Вигінний