НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі військової частини 3057 завершились навчально-методичні збори з особовим складом, який залучається до несення служби начальниками та помічниками начальників варт з конвоювання.

Основна мета зборів – підвищення професійної підготовки певної категорії військовослужбовців, рівня їхньої майстерності та доведення необхідних вимог керівних документів.

Під час зборів були проведені інструктивно-методичні та практичні заняття з організації та несення служби в різних умовах оперативної обстановки.

Ще одним із важливих етапів навчань стало відточування дій судової варти спільно з мобільною групою швидкого реагування Служби судової охорони та працівниками Нацполіції у приміщеннях суду, під час загострення оперативної обстановки в судовій установі.

Крім того, гвардійці відпрацювали алгоритм дій варти при прибутті до вартового приміщення судової установи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

За словами керівника зборів полковника Сергія Загреби подібні заходи дають можливість оцінити реальний стан готовності особового складу до дій у нестандартних ситуаціях та загостренні оперативної обстановки, провести аналіз виявлених недоліків та надати рекомендації.

«Подібні заходи дозволяють до автоматизму відпрацювати дії посадових осіб варти під час виконання завдання та за надзвичайних обставин, як самостійно, так й у взаємодії з іншими підрозділами», – прокоментував керівник навчально-методичних зборів полковник Сергій Загреба.

Завершальним етапом зборів стали практичні стрільби та усне атестування начальників та помічників начальників варт з конвоювання.

Вадим Вигінний