НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час патрулювання Лівобережного району Маріуполя гвардійський собака виявив схованку з боєприпасами.

Військовослужбовці Маріупольської бригади Нацгвардії несли службу з охорони громадського порядку у Лівобережному районі Маріуполі. Патрулюючи мікрорайон «Східний», по вулиці Захисників України службовий собака почав реагувати у бік електроопори, повз яку проходив гвардійський наряд. Підійшовши ближче, собака позначив, що поряд ймовірно, знаходився небезпечний предмет. Тому, після реакції чотирилапого, було проведено огляд місця, яке він позначив. І він не помилився, дійсно, гвардійці виявили там небезпечну схованку.

«Патрулювали у штатному режимі. Раптом собака почав реагувати і трошки підтягувати мене у бік електроопори. Нічого видно не було, бо вже стемніло, але я знаю цю реакцію, тому відразу зреагував», – коментує гвардійський кінолог.

Гвардійці одразу оточили місце виявлення небезпечних предметів, викликали слідчо-оперативну групу та вибухотехнічну службу ДСНС.

Як стало відомо пізніше у пакунку були дві гранати РГД, граната Ф-1, два фальшфеєри, димова шашка і патрони калібру 7,62 та 5,45 мм розсипом.

Наразі, вибухотехніками, які працювали на місці виявлення, небезпечні речі були вилучені та передані працівникам поліції для проведення експертизи.

Група інформації та комунікації військової частини 3057