НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Маріупольській бригаді Нацгвардії пройшли змагання на першість військової частини з боротьби самбо.

Самбо – це не тільки вид єдиноборства, а й система виховання, що сприяє розвитку морально-вольових якостей бійця. Формує твердий характер, стійкість, витривалість та сприяє виробленню самодисципліни.

Сьогодні вісімнадцять спортсменів з різних підрозділів змагались за першість Маріупольської бригади Нацгвардії з боротьби самбо.

Після вступних слів командування частини та привітання суддів, розпочалися поєдинки. Під час спарингу, спортсмени демонстрували свою спритність та навички, відточені роками тренувань.

Боротьба за звання кращого була досить напруженою. Серед гвардійців, були як новачки, так і ті, хто присвятив цьому виду єдиноборств багато років.

Солдат Костянтин Кацель успішно дебютував у змаганнях. Хлопець зайняв перше місце у своїй ваговій категорії.

«Сьогодні вперше виступив на першість частини. Самбо займаюсь вже 14 років. До цих змагань ми готувались два тижні, і завдяки виснажливим та щоденним тренуванням в результаті я зайняв перше місце у ваговій категорії до 88 кілограмів. Дуже вдячний командуванню за організацію таких змагань. Чекаю на наступні!» – зазначив гвардієць.

Підбивши підсумки, судді визначились з призерами у кожній ваговій категорії та найкращими командами. Нагородами за призові місця для учасників стали грамоти, а команди-призери отримали кубки.

Наразі спортсмени, які зайняли перші місця у своїх вагових категоріях поїдуть представляти частину на першість Східного ОТО, яка відбудеться вже у січні 2022 року у Харкові.

Група інформації та комунікації військової частини 3057