НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

У Маріуполі за підтримки фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися легкоатлетичні змагання, в яких взяли участь працівники всіх силових відомств з різних куточків Донеччини.

Аби подолати дистанції в 1, 3 та 5 кілометрів, на біговій доріжці зустрілися Нацгвардійці, представники поліції, рятувальники, митники прикордонники та курсанти ДЮІ. Національну гвардію України представили військовослужбовці 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького.

Переможці у кожному із забігів визначалися як в особистому, так і в командному заліку. В особистому заліку у забігу на 1 кілометр серед жінок гвардійка Олена Кушнір перетнула фінішну лінію другою. Переможницею забігу стала представниця команди рятувальників Катерина Коваль, а третє місце виборола Інна Піковець з команди прикордонників.

У кросі на 3000 метрів серед чоловіків, гвардійці військової частини 3057 також вибороли призові місця – Андрій Федоренко фінішував першим, за ним перетнув фінішну пряму гвардієць Дмитро Чалий.

У командному заліку переможцями стала команда рятувальників, на другому місці – команда поліцейських, а замкнули трійку лідерів гвардійці військової частини 3057.

Головна мета спортивного заходу досягнута – від змагань учасники отримали заряд позитиву, бадьорості, впевненість у власних силах та особистих перемогах. Переможці отримали кубки, медалі та грамоти.