НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

24 серпня у Маріуполі відбувся мультиспортивний забіг Mariupol-Race. Спортивна подія була організована в рамках програми малих грантів Маріупольської міської ради. Це вже четверта мультиспортивна гонка, яка проходить в Маріуполі і щороку учасників стає дедалі більше.

На змагання в екстремальній гонці цього року наважилися 255 спортсменів з різних куточків України. Свої сили випробували й військовослужбовці 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Національної гвардії України.

Усім учасникам довелося подолати 47 етапів змагань на трасі довжиною 5 кілометрів, а це: долання штучної височини, лазіння під автомобілем, лабіринт з металевих конструкцій, переправа через річку, біг по пересіченій місцевості, перетин гірськолижного спуску та багато інших екстремальних перешкод.

Команді «Taipan», до якої входили гвардійці Маріупольської бригади, у командному заліку вдалося вибороти перше місце, а у персональному та абсолютному заліках, одразу двоє гвардійців увійшли до трійки фіналістів.

Гвардієць Андрій Федоренко, який водночас є й капітаном команди-переможців, подолав 5-ти кілометрову відстань із найкращим результатом серед усіх учасників – 18 хвилин та 17 секунд. Військовослужбовець зазначає, що Mariupol-Race з кожним роком дедалі набирає обертів.

«Було приємно відзначити визначну дату 30-у річницю Незалежності України у такий спосіб, – зазначає гвардієць. – Траса була важче, ніж того року, але і підготовці ми приділили більше уваги. Результати забігу тримали у тайні до самого нагородження. Чесно кажучи, я був шокований, коли дізнався, що в мене найкращий результат. Розраховував, що десь у першій десятці. Хочу подякувати моїй команді, яка потом і кров’ю виборювала цю перемогу. Ці люди завжди мене підтримують у всіх спортивних змаганнях».

Група інформації і комунікації військової частини 3057