НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках благодійної акції Злученого Українського Американського Допомогового комітету гвардійці 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького доставили три сотні пасок до представництва Міжнародного Червоного Хреста у Маріуполі.

Акція проходить завдяки українцям, які живуть у Сполучених Штатах Америки і націлена вона на допомогу тим людям, які проживають в районі проведення операції Об’єднаних сил і опинилися у скрутному становищі: діткам та людям похилого віку.

Як зазначила голова Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України Катерина Шмагун, паски, які їм доставили військовослужбовці Національної гвардії України, далі будуть розповсюджені серед дитячих реабілітаційних центрів, будинків сімейного типу, а також людей похилого віку з інвалідністю.

«Великодні подарунки отримають діточки дитячих реабілітаційних центрів, які розташовані у Маріуполі та населених пунктах в межах Маріупольського району. Крім того паски будуть доставлені маріупольцям похилого віку з інвалідністю», – зазначила пані Катерина.

 

У такому форматі Допомоговий комітет співпрацює із Національною гвардією України починаючи з 2015 року. 

 

Загалом цього року в район проведення операції Об’єднаних сил Нацгвардія має доставити дві з половиною тисячі пасок.

 

Вадим Вигінний