НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З них спільними зусиллями працівників поліції та військовослужбовцями 2 Галицької бригади Нацгвардії України 523 особи, а 768 осіб гвардійці затримали самостійно. Найбільший показник у місті Рівному, де разом з працівниками поліції та самостійними пішими патрулями було затримано 402 особи. Тут виконують завдання з охорони громадського порядку гвардійці військової частини 3055.


За підозрою у вчиненні злочину  спільними зусиллями з працівниками поліції та військовослужбовцями бригади затримано 44 особи, 20 осіб – самостійними нарядами.


У липні місяці поточного року нацгвардійцями бригади та працівниками поліції було виявлено та вилучено 44 грами ймовірних наркотичних речовин. Окрім того було виявлено 1 одиницю холодної зброї.


Нагадаємо, що військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України виконують завдання по охороні громадського порядку самостійно та спільно з працівниками поліції. Нацгвардійці бригади виконують ці завдання у Тернополі, Рівному, Ужгороді, Дрогобичі та Сарнах.


Аліна Новікова