НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 15 по 17 жовтня 2021 року у Львові вперше відбувся щорічний Кубок України з військово-спортивних багатоборств імені генерал-майора Сергія Кульчицького. Змагання відбувалися на базі стрілецького тиру та в палаці спорту ФСТ «Динамо».

Участь у багатоборствах взяли близько 130 учасників у складі збірних команд з 15 областей України. У перший день спортсмени змагались у влучній стрільбі з пневматичної гвинтівки, наступні дні присвятили себе боям на татамі.

Поважним гостем під час офіційного відкриття змагань буда дружина Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Надія Кульчицька. Вона подякувала організаторам заходу та учасникам щорічного Кубка за збереження світлої пам’яті генерала – воїна та патріота.

«Сергій Петрович любив спорт. Завжди, із завзяттям брав участь у різних змаганнях. Щиро вітаю всіх з початком Кубка України, який відбувається у Львові. Бажаю всім перемоги не тільки в змаганнях, але й у житті», – зазначила під час виступу Надія Богданівна.

До складу обласних збірних команд входили й гвардійські спортсмени з міста Києва (в/ч 3006), Київської (в/ч 3018) та Кіровоградської областей (в/ч 3018).  

Поєдинки виявились дуже цікавими та напруженими. До останнього моменту зберігалась інтрига в боротьбі за призові командні місця. Останні години змагань визначили переможців.

У підсумку команда Кіровоградської області стала чемпіоном. ІІ-ге командне місце посіла збірна команда Харківської області, ІІІ-тє місце виборола збірна команда міста Києва.

«Учасники змагань показали непогані результати. Звичайно спортсмени-силовики додали балів своїм збірним командам. Добрі результати й у гвардійців. Молодці й дівчата, які брали участь у багатоборстві. Загалом, результатами чемпіонату задоволені, але в спорті, як і у житті – прагнути треба більшого», – поділився своїми враженнями президент громадської організації Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Андрій Ярошевський.

Львівський чемпіонат дав можливість учасникам оцінити свої можливості та підготуватись до наступних змагань – Чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств імені генерал-майора Сергія Кульчицького, який відбудеться в листопаді цього року, в місті Харкові.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ