НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Львові відбулись звітно-виборчі збори Відділення ветеранів 2 Галицької бригади Львівської секції асоціації ветеранів Нацгвардії. Такі збори проходять раз на рік і це гарна нагода не лише обговорити нагальні питання, а й зустрітись та поспілкуватись у старому колі товаришів. Збори відбулись під керівництвом старшого інспектора по роботі з ветеранами відділення по роботі з особовим складом західного оперативно-територіального об’єднання полковника у відставці Ігоря Вітко.

Перед початком зборів ветерани, традиційно, помолились за загиблих героїв на сході країни. Так сталось, що у ці дні якраз свій день народження святкував колишній командир бригади полковник у відставці  Вячеслав Третьяков. У цей день його привітали не лише колишні колеги, а й командир бригади полковник Сергій Шуляк та представник з Кабінету Міністрів України.

Під час зборів були обрані нові голова та рада ветеранів. Підполковник запасу Олександр Сосницький замінив на посаді голови ради ветеранів частини полковника запасу Аполлінарія Соколенко. Раду ветеранів обрали у кількості 7 людей. На завершення ветеранів привітав оркестр бригади.

Аліна Новікова