НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі контрольно-диспетчерського пункту 2 Галицької бригади Національної гвардії України у місті Львові, пройшли тактико-спеціальні навчання за участі батальйону конвойної служби ГУНП у Львівській області та військовослужбовців 1 батальйону бригади, які виконують завдання з конвоювання екстрадиції та охорони підсудних, засуджених та осіб взятих під варту.

Нацгвардійці, під час навчань, продемонстрували порядок дій, які вони виконують під час виконання завдань з конвоювання. Особлива увага була звернена на нештатні ситуації, такі як напад, втеча, непокора та поранення одного з військовослужбовців.

«Обмін досвідом – надзвичайно важливий для наших відомств. На цих заняттях ми продемонстрували нашу роботу. Цього разу були залучені і інструктори, які показали, як надавати домедичну допомогу у разі поранення та порядок поводження зі зброєю для більшої ефективності її використання у кризових ситуаціях. Залучали й черговий підрозділ, який використовують у разі виникнення нештатних ситуацій під час виконання завдань з конвоювання», – говорить начальник служби з конвоювання та охорони підполковник Валерій Демчук. 

Аліна Новікова