НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Усі вони прикрасили новорічну ялинку у капличці, що знаходиться на території 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Іграшки вишиті у жовтих, синіх та блакитних тонах. На більшості з них – тризуби, деякі з гаслом «Слава Україні», інші ж з традиційним українським орнаментом.

Над прикрасами працювали 15 нацгвардійок. Роботу майстрині розпочали ще у жовтні. До кінця листопада вишили зображення, а у грудні розпочали ладнати самі прикраси.

«Вишивала кожна свій малюнок, – розповідає каптан Ірина Вишинська, яка зініціювала усіх, – обирали візерунки і з інтернету, щось переробляли з домашніх вишивок, розробляли схеми. Дуже добре, що стільки колег зголосились зробити таку добру справу».

Нитки підбирали усі однакові, радились одна з одною, вишивали у вільні вечори вдома, вже після служби. Серед тих, хто вишивав, і сержант Юлія Козирєва. У капличці вже є її роботи. Туди вона вишивала рушники, ще тоді, коли капличка відкривалась.

«Вишивати я люблю і для мене це не було проблемою. Навпаки, приємно, що твоя робота буде корисною частині, – говорить Юлія. – Важко було обтягувати вишитою тканиною самі іграшки, боялись, щоб тканина не порвалась».

Прекрасною оздобою стали і створені власноруч фельдшером першого батальйону, старшим сержантом Марією Куприч, янголи. Гвардійка створила їх з мережева, перлинок, ниток та картону.

Аліна Новікова

Фото автора