НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сучасна лабораторія розташована на базі 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Але тестувати тут будуть не лише гвардійців цієї бригади, а й з інших військових частин Нацгвардії Львівщини та кількох частин прямого підпорядкування, що дислокуються на західній частині України.

 

 

«Створення таких лабораторій – це вже вимога сучасності, – говорить начальник медичної служби бригади підполковник Галина Трофименко. – Увесь світ, з моменту виявлення вірусу COVID-19, вчиться жити по-новому. Саме тому створення таких лабораторій – одне з важливих питань для Національної гвардії України».

 

 

Лабораторія для проведення  імуноферментного аналізу на COVID-19 оснащена комплектом аналізаторів для проведення обстеження. Методом імуноферментного аналізу можливо виявити наявність антитіл до вірусу, або ж з’ясувати, чи перебуває людина в стадії захворювання або являється безсимптомним носієм.

 

 

«За день ми можемо проводити понад пів сотні тестів, – розповідає начальник лабораторії  прапорщик Леся Пилип’юк. – Зранку проводимо забір крові і вже після обіду маємо результати на руках. Тестуються усі категорії військовослужбовців, без виключень. Кожен нацгвардієць буде проходити тестування методом ІФА кожні тридцять днів».

 

 

Нагадаємо: У грудні минулого року в Національній гвардії України здійснено закупівлю обладнання для проведення ІФА-тестування особового складу НГУ на COVID-19 в лабораторіях медичних пунктів військових частин 3066 (м. Київ), 3014 (м. Одеса), 3002 (м. Львів), 3017 (м. Харків), 3036 (м. Дніпро), 3027 (м. Вишгород).

 

 

Аліна Новікова