НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Луцьк. У ніч на 2 травня під час служби з охорони громадського порядку, військовослужбовці військової частини 1141 затримали чоловіка з речовинами, схожими на наркотичні.

Чоловік 1988 року народження, що знаходився у дворі одного з будинків на пр.Соборності, побачивши військовий наряд гвардійців, почав помітно нервувати.  Під час поверхневої перевірки військові виявили у нього поліетиленовий пакет, у якому знаходилася порошкоподібна речовина жовтого кольору, ззовні схожа на «первентин» та згорток з речовиною рослинного походження, ззовні схожою на «канабіс». На місце події прибула слідчо-оперативна група Луцького районного управління поліції. Виявлені речовини вилучили та направили на дослідження.

 

Рівне. Під час самостійного пішого патрулювання військовослужбовці військової частини 3055 Нацгвардії України повернули викрадену сумку з речами власниці. У ній знаходились продукти, банківські картки та кошти.

Сумку у жінки викрали на сходах поблизу одного з магазинів. Нацгвардійці отримали повідомлення про подію на службовий планшет. Прибувши на місце події, правоохоронці опитали потерпілу, яка чітко описала прикмети порушника. Провівши розшукові дії у короткий проміжок часу було знайдено чоловіка, який підпадав під опис заявниці. При ньому були і речі.

 

Аліна Новікова, Юлія Ковпак