НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом трьох днів у Луцьку тривали планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання, у результаті яких силовики знешкодили «диверсантів», які планували теракт у Луцьку та на військовому аеродромі.

 

Навчання проводили в умовах максимально наближених до реальних. Відбулися вони під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні СБУ у Волинській області. Участь у навчаннях взяли підрозділи СБУ, Національної гвардії України, Збройних сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби, а також представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За легендою навчань, група «диверсантів» прибула в Луцьк для здійснення «підривів» на об’єктах критичної інфраструктури та «Укроборонпрому», а також складів боєприпасів на військовому аеродромі. Першу групу «диверсантів» силовики викрили та затримали в обласному центрі Волині. Іншу – знешкодили на території військового летовища, попередньо звільнивши усіх «заручників».

За оцінками координаційної групи, учасники навчань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам.

Юлія Ковпак