НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Жінок, що служать та працюють у військовій частині 1141 на спільну молитву зібрав капелан отець Сергій Лівончук. І влаштував для них приємний сюрприз. Нагода для цього важлива, адже у неділю, 16 травня  Православна Церква святкує пам’ять святих жінок–мироносиць, що вважається Всехристиянським жіночим днем.

«Це свято нагадує нам про особливу та надважливу роль жінки у суспільстві, у нашому житті. Окрім того, що ви є берегинями сімейного затишку, люблячими мамами, дружинами, доньками, ви ще й захищаєте нашу країну. І сьогодні під час спільної молитви я хочу подякувати кожній з вас за ту неоціненну місію, що ви несете, за радість, яку даруєте близьким, рідним, усім навколо. Нехай Бог оберігає вас, дарує сили, натхнення та здоров’я на многії літа!», – сказав отець Сергій.

Усім жінкам, які були присутні на спільній молитві, капелан подарував білі троянди на знак подяки й пошани до кожної з них.

«Це так приємно і несподівано!, – ділиться враженнями молодший сержант Валентина Мартинюк. – Я щиро дякую Богу, що військова частина має такого духовного наставника, який  у будь-який час підтримає і словом, і порадою, і маленькими приємностями як-от сьогодні».

Довідково: У третю неділю після Пасхи Православна Церква прославляє подвиг святих жінок-мироносиць: Марії Магдалини, Марії Клеопової, Соломії, Іоанни, Марфи і Марії, Сусанни та інших. Вони були супутницями Христа, супроводжували його під час подорожей та йшли з ним на Голгофу. Вони ж були свідками хресних страждань Господа, а після його смерті першими дізналися про Воскресіння Господнє. І вперше після Свого Воскресіння Спаситель з’явився саме жінці – Марії Магдалині.

 Юлія Ковпак