НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

8 вересня під час служби з охорони громадського порядку у Луцьку наряд гвардійського автопатруля отримав повідомлення, що в одному з будинків по вулиці Боженка відбувається бійка із можливим застосуванням холодної зброї.

 

 

Прибувши на місце події, гвардійці побачили у дворі непритомного чоловіка з ознаками поранення, біля якого знаходився наряд поліції. Згодом прибула карета швидкої.

 

 

Опитавши свідків, правоохоронці з’ясували можливе місце знаходження підозрюваного у вчиненні злочину. Прибувши до можливого місця перебування злочинця, військовий наряд побачив чоловіка зі слідами крові на руках та одязі, а поруч з ним – кухонний ніж в крові. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

 

 

З’ясувалося, що під час бійки, яка виникла між сусідами, 44-річний лучанин вдарив постраждалого кухонним ножем у груди.  Чоловіка з колото-різаною раною доставили до лікарні. Від отриманих травм 46-річний лучанин помер.

 

 

Підозрюваному  у вчиненні умисного вбивства  загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

 

 

Юлія Ковпак