НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

9 жовтня під патрулювання у Луцьку гвардійці військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України врятували чоловіка, який тонув у річці.

 

Увечері під час патрулювання на вулиці Набережній біля річки Стир військовий наряд гвардійців помітив двох підозрілих чоловіків. Під час поверхневої перевірки в одного з них виявили пакунок з речовиною рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожою на канабіс. Інший громадянин намагався приховати поліетиленовий п акет з порошкоподібною речовиною блакитного кольору, ймовірно – «альфа».

 

На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу. Виявлені у вказаних осіб ймовірні наркотичні речовини вилучили та направили на дослідження.

 

Однак у цей час з протилежного боку річки правоохоронці почули крики про допомогу: у воді тонув чоловік. Один з гвардійців та поліцейський миттєво  кинулися на допомогу та витягли його з води. На місце події прибув автомобіль швидкої. Медики надали постраждалому необхідну допомогу. Зараз його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

 

Юлія Ковпак