НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора ввечері о 19:35, під час несення служби по забезпеченню публічної безпеки на станції «Харківська» київського метрополітену, спільним нарядом Нацгвардії та Нацполіції було затримано чоловіка з наркотичною речовиною.

 

Військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені Гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО НГУ зі співробітником Нацполіції звернули увагу на чоловіка, який побачивши правоохоронців змінив напрямок руху, намагаючись уникнути зустрічі з нарядом.

 

Під час перевірки документів громадянин став помітно нервувати, на запитання поліцейського щодо наявності у нього заборонених предметів або наркотичних речовин останній відповів про наявність у нього психотропної речовини – амфетамін. Після чого громадянина було запрошено до кімнати поліції та викликано оперативну групу поліції метрополітену. Громадянин добровільно дістав з внутрішньої кишені своєї куртки гаманець, в якому знаходився згорток фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на амфетамін. Вилучену речовину направили на експертизу.

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ НГУ