НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом тижня в Інституті проходила здача іспитів з індивідуальної підготовки офіцерів постійного складу всіх структурних підрозділів.

Здача проходила поетапно на різних навчальних місцях. Захід розпочався зі стройової підготовки на плацу, де офіцери показали свої вміння та навички у виконанні стройових прийомів. У стрілецькому тирі на офіцерів чекала перевірка теоретичних знань будови й тактико-технічних характеристик озброєння Національної гвардії України, а також практичне виконання нормативів і вправ стрільб. Наступним етапом було складання іспитів з тактичної, гуманітарної (національно-патріотичної), методичної підготовки та перевірка знань керівних документів та Статутів Збройних сил України.

Також офіцери виконували наступні вправи з фізичної підготовки – підтягування на перекладині, біг на 100  та 1000 метрів.

«Результати здачі нормативів дозволяють констатувати, що всі офіцери систематично займаються фізичною підготовкою. Адже, у підсумку всі показали відмінні та добрі результати», – зазначив заступник начальника Київського інституту полковник Вячеслав Овчаренко.

Більшість отриманих результатів підтвердили загальну оцінку рівня індивідуальної підготовки офіцерів постійного складу, що у свою чергу, є одним з ключових факторів формування стану бойової  готовності Київського інституту НГУ.

Служба інформації та комунікації Київського інституту НГУ