НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Київського інституту Національної гвардії України відбулася вступна навчально-методична конференція із викладацьким складом новоствореного навчального закладу. Для обговорення пріоритетних напрямків розвитку інституту прибули директор департаменту військової освіти Міністерства оборони, т. в. о. директора департаменту професійної підготовки Головного управління, офіцери управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу Головного управління Національної гвардії України, а також представники міжнародних партнерів.

Зокрема, до заходу були залучені військовослужбовці групи професійно-військової освіти Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER»), представники Програми Україна-НАТО з професійного розвитку, Офісу зв’язку НАТО в Україні.

Розпочався захід з виступу т. в. о. директора департаменту професійної підготовки полковника Костянтина Плетка. За його словами, перед Київським інститутом НГУ наразі стоять важливі завдання щодо розбудови навчальних та матеріально-технічних спроможностей навчального закладу.

«Одними з пріоритетних завдань, які зараз стоять перед викладацьким складом Київського інституту НГУ, є вдосконалення навчальних програм курсантів відповідно до сучасних освітніх вимог, а також розвиток системи військової освіти навчального закладу на шляху до досягнення взаємосумісності з країнами НАТО. Водночас, важливою складовою під час функціонування інституту також є підтримка наших іноземних партнерів, а також міжнародних організацій в Україні», – зазначив полковник Плетко.

У ході конференції директором департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимиром Мірненком було представлено Концепцію трансформації системи військової освіти складових сил оборони, обґрунтовано необхідність її реалізації для запровадження системи кар’єрного зростання, а також зосереджено увагу на вдосконалені мовної підготовки офіцерів.

Після цього, радником з питань професійної військової освіти Представництва НАТО в Україні підполковником Стасисом Палдунасом було проведено презентацію поточних зусиль країн-членів НАТО щодо розвитку системи військової освіти в Україні та наголошено на важливості дотримання єдиних принципів та підходів у процесі реформування військової освіти складових сил оборони.

Учасники конференції мали змогу подискутувати стосовно впровадження курсів військово-професійної освіти L-1, L-2 та L-3. Зокрема, про порядок проходження офіцерами НГУ підготовки та про навчальні установи, які мають спроможності проводити таке навчання.

На завершення, представники Програми Україна-НАТО з професійного розвитку та операції «UNIFIER» висловили свою підтримку та готовність надавати допомогу в подальшому розвитку Київського інституту НГУ у сфері військово-професійної освіти та євроатлантичної інтеграції на шляху до впровадження принципів та стандартів країн НАТО в освітній процес курсантів інституту.

Пресслужба НГУ