НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

На початку зустрічі т. в. о. начальника Київського інституту НГУ полковник Володимир Клачко ознайомив іноземних колег із концепцією розвитку новоствореного вищого військового навчального закладу, розповів про спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, перспективні напрями з удосконалення системи професійної військової освіти.

У заході взяв участь начальник управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу НГУ полковник Володимир Грабчак.

У ході робочої зустрічі сторони обговорили можливості подальшої співпраці щодо розробки та інтегрування в освітні програми підготовки курсантів L-курсів та окремих модулів за стандартами НАТО (у тому числі в рамках підвищення кваліфікації офіцерського складу Київського інституту).

Окремо було приділено увагу питанню мовної підготовки особового складу, посилення практичної складової та можливостей залучення групи професійної військової освіти операції «UNIFIER» до участі у проведенні занять з іноземної мови («Speaking Club»).

Командир групи професійної військової освіти майор П’єр Люк Ларошель підкреслив важливість проведеного заходу в рамках подальшої спільної співпраці.

Іноземні представники виявили зацікавленість у окреслених ініціативах командування Київського інституту щодо подальшого розвитку та удосконалення системи підготовки курсантів та підтвердили свою готовність щодо надання всебічної консультативно-дорадчої допомоги.

Служба інформації та комунікації Київського інституту НГУ