НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

В рамках реалізації попередніх домовленостей з іноземними партнерами щодо розвитку системи військової освіти на базі Київського інституту відбулась робоча зустріч з обговорення одного із перспективних напрямів діяльності Інституту – створення та інтегрування L- курсів в освітні програми підготовки здобувачів вищої освіти.

У заході взяли участь представник групи радників з питань доктрини та освіти «DEAG» підполковник Роберт Несбіт (Robert Nesbit), представник групи з питань розвитку професійної військової освіти Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER») майор П’єр-Люк Лярошель, директор департаменту професійної підготовки Головного управління НГУ полковник Костянтин Плетко, начальник управління міжнародного співробітництва полковник Володимир Грабчак та офіцери відділу підготовки у ВНЗ (НЦ) департаменту професійної підготовки ГУ НГУ.

Під час багатосторонньої зустрічі начальник Київського інституту НГУ наголосив на необхідності побудови перспективної моделі багаторівневої системи професійної військової освіти, що буде забезпечувати безперервний професійний розвиток та кар’єрне зростання кожного військовослужбовця.

Про розуміння понять і особливості системи L-курсів військової професійної освіти у США та Канаді розповіли представники Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG) під керівництвом підполковника Роберта Несбіта та Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція UNIFIER) під керівництвом П’єр-Люка Лярошеля.

У ході робочої зустрічі підполковник Роберт Несбіт та майор П’єр-Люк Лярошель представили командуванню Інституту інструкторів, які будуть працювати на постійній основі в Інституті з створення та інтегрування курсів      L-1A та L-1B в освітні програми підготовки бакалаврів.

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо початку роботи з розроблення L- курсів, які заплановано з 11 січня 2022 року. 

Служба інформації та комунікації КІНГУ