НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві розпочався Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпека країни», у якому бере участь командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

На відкритті форуму виступив Президент України Володимир Зеленський, який актуалізував питання безпеки України. Він також відмітив важливість обговорення безпекових питань з усіма представниками складових сектору безпеки та оборони України, експертним та громадянським середовищем.

«Тема цього форуму на мою думку для України є найголовнішою. І сьогодні, і завтра, і завжди вона буде дуже і дуже актуальною. Без неї все інше буде просто неможливим. І ця тема – безпека країни… З початком російської агресії в суспільстві не залишилось сумнівів: безпека – це головна умова існування держави та її незалежності», – зазначив він.

Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпека країни», триватиме з 11 до 13 травня. У межах заходу перші особи держави, посадовці, вітчизняні й міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу обговорюватимуть, як держава дбає про безпеку сьогодні та якою вона буде за декілька років. Зокрема порушуватимуться питання, якими є й мають стати Збройні Сили України, Національна гвардія України, Служба безпеки України, Національна поліція України, Державна прикордонна служба України.

Також ітиметься про заходи, що вживаються задля забезпечення інформаційної безпеки держави, про розвиток оборонно-промислового комплексу та кроки, які необхідно здійснити для отримання Україною членства в НАТО.

Ініціатива створення форуму належить Президенту України Володимиру Зеленському. «Україна 30» — це планування майбутнього України вже сьогодні з використанням досвіду найкращих представників різних країн, які хочуть розділити з нами власні вміння та напрацювання з того чи іншого питання.

Зібрання учасників форуму відбувається щотижня, починаючи з лютого 2021 року. Серед тем, які форум бере до обговорення є інфраструктурні плани, питання здоров’я нації, децентралізація, судова реформа, інвестиції, енергетика та багато інших.

Пресслужба НГУ