НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У столиці завершилися відбірні змагання для участі у міжнародному турнірі “Ігри воїнів”, які вперше представлять Україну на міжнародних мультиспортивних змаганнях «Warrior Games 2021» («Warrior Games Team Ukraine»), що відбудуться в місті Орландо, штат Флорида, США.

Серед учасників змагань – ветерани та військовослужбовці Національної гвардії, Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України, а також – ветерани добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО/ООС або під час миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Це найбільші змагання, в яких взяли участь понад 260 осіб. Усі учасники змагалися в 11 видах спорту. Зокрема, у стрільбі з лука, гольфі, легкій атлетиці, регбі на візках та волейболі сидячи.

 

Національні змагання відбувалися протягом трьох днів на п’яти локаціях Києва. Із 40 переможців сформують збірну, яка вперше представить Україну на міжнародних змаганнях.

Ігри воїнів щороку проводить Міністерство оборони США за участі 12 збірних із 8 країн світу.

Варто зауважити, що Національні “Ігри Воїнів” є відбірковим етапом міжнародних змагань Warrior Games, в яких Україна цього року вперше візьме участь. Вони відбудуться у вересні 2021 року в Орландо (США).

Довідково: Залучення України до Warrior Games стало результатом успішних перемовин за участі Організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні та збірної України на Іграх Нескорених у Гаазі, які велись з 2019 року. До організаційної команди Warrior Games в Україні входять Міністерство у справах ветеранів України, Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Ігри Інвіктус Україна», Федерація стронгмену України, БФ «Повернись Живим»”.

Пресслужба НГУ