НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Північного ОТО НГУ спільно зі співробітником поліції змогли виявити та затримати двох громадян, яких підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення.

Після обіду спільний з Нацполіцією наряд здійснював патрулювання на території станції метро «Теремки» столичного метрополітену, коли в поле їх зору потрапив чоловік, поведінка якого здалася правоохоронцям підозрілою.

Під час поверхневого огляду в даного громадянина було виявлено предмет, схожий на ніж. Пояснити походження даного предмету чоловік правоохоронцям не зміг, як і не мав при собі документів, які ідентифікували б даний предмет.

Водночас правоохоронці помітили іншу підозрілу особу, яку зупинили для встановлення особистих даних.

Під час перевірки особистих документів та поверхневого огляду в кишені даного громадянина було виявлено згорток у якому знаходилася подрібнена речовина рослинного походження, схожа на наркотичну.

Затриманих було передано слідчо-оперативній групі управління поліції України в метрополітені для подальшого з’ясування всіх обставин. Ймовірні наркотичні речовини та предмет, схожий на ніж було направлено на експертизу.

Також за неділю військовослужбовцями бригади разом з працівниками Нацполіції було складено 29 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень громадянами.

Група інформації та комунікації військової частини 3030