НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

11 листопада Служба безпеки України провела у столиці міжвідомчі тактико-спеціальні навчання із залученням сил та засобів Національної гвардії України, Управління державної охорони України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представників державної влади.

Навчання проходили на базі Національного комплексу «Експоцентр України» в умовах максимально наближених до реальних та мали на меті перевірити ступінь захисту об’єкту з масовим перебуванням людей у разі виникнення терористичних загроз.

Силові структури вправлялися в управлінні силами та засобами, які залучаються до проведення АТО у випадку вчинення терористичного акту, що зачіпає міжнародні інтереси України та її відносини з іноземними державами.

На час проведення навчань було частково обмежено рух транспорту та пішоходів.

Військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ виконували функції оточення й охорони потенційно небезпечної для громадян території по периметру, а також підкріплення інших правоохоронних підрозділів у організації руху транспорту та пішоходів.

Група інформації та комунікації військової частини 3030