НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Міжнародного дня захисту дітей гвардійці Північного оперативно-територіального об’єднання долучилися до урочистих заходів, які проводились сьогодні у різних містах країни:

У Києві на Софіївській площі відбулась акція «Поліція часу», до якої долучилися також і військовослужбовці 27 Печерської бригади. Дітлахи захоплено розглядали військову екіпіровку та стрілецьку зброю військовослужбовців, побували в середині автомобілів «НОВАТОР» та «СПАРТАН», а також отримали безліч вражень та емоцій.

У Чернігові на «Красній площі» силовими структурами міста, серед яких були також гвардійці військової частини 3082, було представлено понад десять локацій, де відвідувачі мали змогу взяти участь у конкурсах, навчитися прийомам самооборони та побачити, як службові собаки шукають заборонені речі.

«Ми ініціюємо знайомство військових та дітей, і сподіваємось, що таке спілкування допоможе не лише їм, а також і їхнім батькам та оточуючим дізнатися більше про сучасні військові підрозділи», – зазначив офіцер відділення по роботі з особовим складом військової частини 3082 майор Віталій Микитюк.

У Житомирі в парку на Замковій горі усі охочі також долучилися до святкування Міжнародного Дня захисту дітей у безпековому містечку. Тут можна було познайомитись із роботою багатьох служб і підрозділів поліції, рятувальників, нацгвардійців, прикордонників та діяльністю громадських організацій. Тут на учасників свята чекали сюрпризи, подарунки та нагороди. 

Всі охочі мали змогу посидіти у службовому транспорті, отримати інформацію щодо служби в лавах Національної гвардії України та сфотографуватися разом з військовослужбовцями.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ