НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З них спільними зусиллями працівників поліції та військовослужбовцями 2 Галицької бригади Нацгвардії України 1620 особи, а 903 особи гвардійці затримали самостійно. Найбільший показник у місті Ужгороді, де разом з працівниками поліції було затримано 747 особи. Тут виконують завдання з охорони громадського порядку гвардійці 3 батальйону бригади.

За підозрою у вчиненні злочину  спільними зусиллями з працівниками поліції та військовослужбовцями бригади затримано 84 особи, 24 особи – самостійними нарядами. З них найбільше випадків затримання в Ужгороді – 12 осіб.

У квітні місяці поточного року нацгвардійцями бригади та працівниками поліції було виявлено та вилучено 78 грам ймовірних наркотичних речовин. Найвищий показник у місті Ужгороді – 20 грамів.

Окрім того було виявлено 5 одиниць холодної зброї та 2 одиниці предметів, схожих на вогнепальну зброю, 12 набоїв та 2 гранати.

Нагадаємо, що військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України виконують завдання по охороні громадського порядку самостійно та спільно з працівниками поліції. Нацгвардійці бригади виконують ці завдання у Тернополі, Рівному, Ужгороді та Сарнах.

Аліна Новікова