НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков нагородив військовослужбовців стрілецкого батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3011 за високий професіоналізм у справі забезпечення публічної безпеки та розкриття злочину, пов’язаного із незаконним обігом наркотичних засобів та затримання злочинців по гарячих слідах.

15 серпня близько 18.00 в одному із районів обласного центру військовим патрулем було затримано чоловіка, який поводив себе підозріло. У результаті поверхневої перевірки у кишені чоловіка було виявлено 8 згортків з речовиною невідомого походження. На запитання, для чого йому ці предмети, він відповів гвардійцям – на “закладки”.

Того ж вечора під час патрулювання по вулиці Тарковського було затримано іншого громадянина, при поверхневій перевірці у якого було виявлено 10 згортків із речовиною невідомого походження. На початку спілкування із військовим нарядом він викинув згортки на підлогу. Обидва чоловіка затримані за статтею 307 Кримінального кодексу України.

Ще одне затримання мешканця Кропивницького відбулося біля недобудови по вулиці Шульгіних. При перевірці у його сумці знайшли речовину зеленого кольору, схожу на “канабіс”. Громадянина затримано за статтею 309 Кримінального кодексу України.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ