НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

23 липня у Калинівці завершилися триденна перевірка фізичної підготовки серед гвардійців військової частини 3028 Західного ОТО. Понад сім сотень бійців продемонстрували свої навички у: підтягуванні, на смузі перешкод та бігу. За приблизними підрахунками, спільно вони набігали понад мільйон метрів.

 

«Всі виконували стандартні нормативи з підтягування на перекладині, бігу на 100 м та 1000 м, також батальйони оперативного призначення й розвідка здавали вправи щодо подолання смуги перешкод та біг на 3000 м», – повідомляє військова частина 3028 Національної гвардії України.

 

Перевірка фізичної підготовки тривала як у спеку, так і проливним дощем.

«Під час занять смугу перешкод тренували, а вже сьогодні вперше спробував бігти на час. Було важко, але я пройшов її та добіг до фінішу, надіюся що наступного разу покажу ще кращий результат, а поки буду займатися спортом та фізично вдосконалювати себе», – розповідає солдат строкової служби Роман Желізник.

Під час здачі нормативів нацгвардійці показали високий рівень навичок з фізичної підготовки, які здобули за час проходження військової служби.

 

«Військовослужбовці, які підлягали перевірці показали високий рівень фізичної підготовки, що в черговий раз говорить про те, що наші гвардійці спроможні до виконання поставлених завдань», – каже начальник з фізичної підготовки капітан Олександр Дзюбенко.

 

Вінниця.info, фото і відео військової частина 3028 Національної гвардії України