НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У місцевому парку «Херсонська фортеця», представники патрульної поліції влаштували цікавий захід для малечі “Безпечне літо”. Разом з поліцейськими приїхали робити свято дітям й херсонські нацгвардійці, рятувальники, представники Червоного Хреста та інші.

Кожен учасник мав свою унікальну локацію з активними тематичними іграми, конкурсами, демонстрацією наявної екіпіровки та автомобільної техніки. Тож діти не могли пройти повз та залюбки залучилися до програми. 

Нацгвардійці вирішили показати дітям, як вони в підрозділах розвивають командні навички та організували «міні-тімбілдінг». Діти залюбки грали з військовими психологами м’ячем, лазили через павутиння та малювали під уважним наглядом офіцерів. 

За традицією, хлопці та дівчата з великим задоволенням грали у нацгвардійському автобусі та одягали нелегке екіпірування. Так вони могли уявити себе справжніми військовими. Інші учасники заходу, у формі ігор та конкурсів нагадували дітям про правила дорожнього руху та безпеки поведінки на воді. Медики показали присутнім основи надання першої домедичної допомоги.

Аліна Кобець