НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 3 бригаді оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана звільнили в запас військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлений термін. Це хлопці, які півтора роки тому прибули з Харківської, Хмельницької та Дніпропетровської областей.

З початку минулого тижня у запас було звільнено 42 військовослужбовця бригади, однак цієї весни згідно з вимогами карантину, заходи з нагоди звільнення в запас проводились без урочистого шикування особового складу військової частини.

«Я проходив службу у роті бойового забезпечення на посаді старшого хіміка. До призову я навчався в аграрному університеті на економіста, потім працював за кордоном, повернувшись звернувся до військкомату з бажанням проходити строкову службу. Про армію у мене були негативні стереотипи, у Нацгвардії ж мої уявлення про службу змінилися – це потужне, сучасне та дієве військове формування», – розповідає  старший солдат Анатолій Повелиця.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся заступник командира військової частини полковник Ярослав Калашник, він подякував кожному за сумлінну службу, а кращим вручив подяки та грамоти від командира частини.

«Я закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка, за фахом спеціаліст з міжнародних відносин, у військовій частині проходив службу на посаді водія-механіка. Призвався у віці 23 років, для мене служба – це необхідний життєвий етап. Саме у військах гостро відчуваєш дисциплінованість і відповідальність. Нацгвардія навчила мене цінувати свій час, тут я зрозумів, що таке справжня дружба та взаємовиручка», – розповідає старший солдат Дмитро Бондарець.

Серед військовослужбовців за призовом були і солдати бажаючі продовжувати службу у лавах Нацгвардії у складі військового резерву.

«Я підписав контракт про проходження служби у військовому резерві на три роки, для мене це додаткове матеріальне забезпечення, безоплатна медична допомога та інші соціальні пільги та гарантії. Це можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру і впевненість у тому, що у разі мобілізації буду призваний саме у цю бригаду», – ділиться солдат Іван Коломоєць.

Військовослужбовці, яких звільнено в запас за час служби в частині брали участь у тактичних навчаннях, спортивних змаганнях, польових виходах, а також інших заходах спеціальної та бойової підготовки. Всього до кінця липня в запас буде звільнено близько 200 строковиків бригади. На зміну особовому складу прийде молоде поповнення поточного весняного призову.

Анастасія Павленко