НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 3 бригаді оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана були проведені заняття з територіальної оборони з командирами батальйонів та рот. Заняття відбулись під керівництвом командира військової частини.

«Територіальна оборона – один з пріоритетних напрямків, адже на Сході нашої країни триває боротьба зі збройною агресією та ведуться запеклі бойові дії. Ми повинні попереджувати надзвичайні ситуації, вчасно реагувати та системно вирішувати проблеми, щоб не допустити надзвичайних подій. Лише злагоджені дії підрозділів дають можливість в короткі терміни ефективно реагувати на загрози нашій державі», – зауважив перший заступник командира частини – начальник штабу полковник Євгеній Василенко.

Основна мета занять – професійна підготовка командного складу, яка є ключовою у підвищенні обороноздатності та територіальної цілісності нашої держави. Забезпечення якісної територіальної оборони – це сильний фактор у стримуванні ворога.

«Специфіка функцій, які сьогодні покладаються на підрозділи Національної гвардії України зобов’язує нас бути готовими до виконання завдань за призначенням як в мирний, так і у воєнний час.  Заняття з територіальної оборони є плановими і проводяться в частині два рази на рік, для підвищення рівня навченості та методичної майстерності командирів підрозділів», – зауважив заступник начальника штабу – начальник оперативного відділення майор Олександр Жигунов.

Юлія Антоненко