НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Огляд-конкурс на кращу організацію фізичної підготовки та навчально-матеріальної бази відбувся у військовій частині 3017 Східного оперативно-територіально об’єднання. Нацгвардійців перевірили на силу, швидкість та витривалість.

Свій рівень фізичної підготовки гвардійці бригади демонстрували протягом трьох днів – з 26 по 28 липня. На першому етапі оцінювання проводилося за нормативами по підтягуванню на перекладині, комплексу силових вправ, бігу на відстань 100, 1000 та 3000 метрів. На другому етапі військовослужбовці підрозділів долали смугу перешкод у 400 метрів.

Основна мета конкурсу – визначити рівень підготовки особового складу, перевірити його фізичну готовність до виконання бойових завдань, та залучити військовослужбовців до систематичних занять фізичними вправами та спортом.

«Під час здачі нормативів нацгвардійці показали високий рівень навичок з фізичної підготовки, які здобули за час проходження військової служби. За попередніми результатами бригада претендує на лідерство у загальному заліку серед військових частин Східного оперативно-територіально обєднання», – зазначив  начальник фізичної підготовки та спорту військової частини 3017 підполковник Олег Горбенко.

Анастасія Павленко

Юлія Антоненко